Відстрілялися: «Універсальний стрілець-2019» успішно відбувся

У Запоріжжі пройшов ІV турнір зі стрільби пам'яті Віталія Шлайфера

У суботу, 27 липня, своїх учасників знову зібрав традиційний, вже четвертий, турнір «Універсальний стрілець» пам'яті Віталія Григоровича Шлайфера. Відзначимо, що в цьому році за призи змагань боролась чимала компанія - 43 стрільця!

Найвлучніші з них, крім спортивних трофеїв, розділили між собою і призовий фонд турніру - 22 тисячі гривень від збройового магазину «Діана». Не нудьгували і вболівальники змагань. Всі бажаючі змогли ознайомитися з новинками стрілецької зброї і навіть повправлятися у стрільбі з неї. Крім того, на турнірі була проведена вікторина зі знання цікавих фактів із біографії Віталія Григоровича Шлайфера. Її переможцям дісталися сертифікати на групові екскурсії до Музею історії зброї.

Головним тріумфатором серед учасників турніру «Універсальний стрілець» -2019 став запорожець Віталій Аверін. Він переміг у категорії «Кабан у русі», став третім призером у категорії «Компакт-Спортинг», а також здобув перемогу в загальному заліку «Універсальний стрілець». Відзначимо, що звання самого влучного стрільця турніру, Віталій Аверін був удостоєний і рік тому - на змаганнях 2018 року.

Трійки лауреатів турніру «Універсальний стрілець-2019»